Wyszukiwarka
Sklep

O nas

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu placówek służby zdrowia oraz podmiotów prywatnych działających na rynku medycznym w Polsce. Jesteśmy dystrybutorem oraz przedstawicielem polskich i zagranicznych producentów sprzętu medycznego reprezentujących najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. W swojej ofercie posiadamy sprzęt i aparaturę medyczną, meble medyczne, oraz inne akcesoria jedno i wielorazowego użytku. Oferujemy wyroby medyczne posiadające wszystkie wymagane certyfikaty, zgłoszenia i powiadomienia do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.


Koncentrujemy się w  szczególności na zaopatrzaniu:

  • bloków operacyjnych,
  • oddziałów anestezjologii / intensywnej terapii,
  • pozostałych oddziałów szpitalnych
  • gabinetów zabiegowych.

Dzięki wspólnej pasji, ciągłym szkoleniom oraz partnerskiemu podejściu do naszych Klientów i Kontrahentów stale się rozwijamy aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Przy wsparciu światowej klasy Specjalistów z branży medycznej dostarczamy sprzęt oferujący najwyższy komfort dla użytkownika. Naszym priorytetem są satysfakcja i zadowolenie klienta


Zapraszamy Państwa do współpracy,
Pracownicy MEDCOMPLEX

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.